May 2018

Ünnepi könyvhét

Időpont: 
2018. June 7. (Thursday) 09:00 - 2018. June 12. (Tuesday) 18:00

Részletes programunk itt  tekinthető meg!

A naprendszer csodái

Időpont: 
2018. May 3. (Thursday) 16:30

Anyák napi kézműves délután

Időpont: 
2018. May 4. (Friday) 15:00

Rezdülések

Időpont: 
2018. May 9. (Wednesday) 17:00

Európa-nap

Időpont: 
2018. May 12. (Saturday) 11:00

Lengyelesen lendületesen

Időpont: 
2018. May 12. (Saturday) 11:00

Lady's Club

Időpont: 
2018. May 17. (Thursday) 17:00

Európai királyok, királynők

Időpont: 
2018. May 8. (Tuesday) 10:00 - 2018. May 18. (Friday) 18:00

Biblioterápiás foglalkozás

Időpont: 
2018. May 24. (Thursday) 17:00

Hüse Károly, az ejtőernyős

Időpont: 
2018. May 24. (Thursday) 17:00